Platené prieskumy sú rýchlou a efektívnou formou, ako si môžete zarobiť priamo z pohodlia vášho domova. Prakticky na vykonávanie tejto pracovnej činnosti potrebujete len počítač, pripojenie na internet a voľný čas. Ide o legitímny spôsob privyrobenia, ktorý nepredstavuje vysoké finančné ohodnotenie, no na jeho vykonávanie nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti, či vzdelanie. Ako to celé funguje, ako sa dá takýmto štýlom zarobiť peniaze a ktoré spoločnosti ponúkajú relevantné ohodnotenie odvedenej práce?

Čo sú to platené prieskumy?

Platené prieskumy fungujú veľmi jednoducho. Spoločnosti touto formou realizujú rôzne prieskumy, kde sa snažia zistiť názory ľudí formou rozličných dotazníkov. Aby ste dostali prístup k plateným dotazníkom, musíte sa zaregistrovať do spoločností, ktoré umožňujú takéto dotazníky vyplniť. Registrácia je veľmi jednoduchá, no vyžaduje si čas. Čím precíznejšie váš “profil” vyplníte, tým máte väčšiu šancu na získanie možnosti vyplniť dotazník. Dotazníky sú totiž odosielané používateľom práve podľa ich profilu.

Zárukou väčšieho zárobku pri platených prieskumoch je podrobne vyplnený profil, ktorý vám umožní získať prístup k väčšiemu spektru platených dotazníkov.

Ako to funguje?

Pracovný pomer medzi spoločnosťou a “zamestnancom” teda začína registráciou. Samotná registrácia je veľmi jednoduchá a prakticky len treba nasledovať pokyny, ktoré sú vám v jednotlivých krokoch predkladané. Je nesmierne dôležité zvoliť na takúto pracovnú pozíciu stránku, ktorá je bezpečná a overená. Najlepší spôsob ako si overiť kvalitu spoločnosti sú zákaznícke recenzie, napríklad mobrog recenzie alebo akékoľvek iné platené prieskumy recenzie. Recenzie vám pomôžu zistiť či je portál relevantný a poskytuje reálne finančné odmeny, aby ste sa neoklamali.

Samotné fungovanie celého procesu, pokiaľ sa už dostanete do datábazy spoločnosti s platenými prieskumami, je nesmierne jednoduché. Prostredníctvom mailu, telefónu, či aplikácie budete dostávať upozornenia na možnosť vyplnenia dotazníka. Dotazník bude obsahovať rôzne otázky, na ktoré môžete odpovedať v súvislosti s vašimi názormi, postojmi, či vzdelaním. Vyplnením dotazníka a vyjadrením svojho názoru dostanete odmenu vo forme bodov. Po nazbieraní určitého množstva bodov si môžete nechať body premeniť na peniaze alebo iné materiálne odmeny.

práca z domu

Prečo práve vyplňovanie dotazníkov za peniaze?

Vyplňovanie dotazníkov je platené práve kvôli názorom, ktoré spoločnosti získavajú. Na takomto jednoduchom princípe vedia spoločnosti získať názory širokého spektra ľudí z rôzneho sociálneho, vekového aj vzdelanostného stupňa. Názory, ktoré v jednotlivých platených prieskumoch získajú sa môžu potom využívať na vylepšovanie poskytovaných služieb, produktov, či na realizáciu zaujímavých produktov. Často spoločnosti práve združujú ľudí do rôznych skupín podľa profilov v ich databáze.

Prehľad relevantných spoločností sprostredkúvajúcich platené prieskumy

Platené prieskumy môžu byť rýchlou a efektívnou formou ako sa dostať k peniazom. Nemusíte pritom ani opustiť váš dom a prakticky môžete pracovať kedykoľvek sa vám zachce. Prioritou pre vašu registráciu by však mal byť výber správnej a bezpečnej spoločnosti. V uvedenom zozname nájdete len spoločnosti, ktoré sú zodpovedné a poskytujú naozaj najlepšie platené dotazníky.

dotazníky

Market Agent- platené prieskumy

Rakúska spoločnosť Market Agent sa zameriava na sprostredkovanie ankiet za peniaze. Táto certifikovaná spoločnosť je bezpečná a zároveň má aj veľký obrat, keďže každoročne vyprodukuje až okolo 8000 štúdií. Z týchto štúdií sa potom produkujú tie najlepšie platené dotazníky. Opäť sa stačí len zaregistrovať a vyplniť všetky dôležité informácie, ktoré stránka vyžaduje. Čím viac o sebe prezradíte, tým je to pre tento spôsob zárobku lepšie. Spoločnosť vypláca peniaze priamo na účet, pričom minimálna hodnota pre výplatu je 20€.

Najlepšie platené dotazníky- Národný panel

Národný panel poskytuje odmeny za vašu účasť v jednotlivých dotazníkov, rovnako ako aj za registráciu nových členov. Body je možné si vyplatiť vo forme financií alebo uplatniť na niektorú z odmien. Rovnako máte možnosť peniaze venovať na charitu, čiže využitie nazbieraných bodov je čisto len na vašom osobnom rozhodnutí. Po registrácii vám bude zaslaných 12 profilových dotazníkov, ktoré treba hĺbkovo vyplniť, pretože majú veľký vplyv na vašu “kariéru” v rámci tejto spoločnosti. Obrat v rámci dotazníkov je približne 3-5 dotazníkov za mesiac.

IPrieskum

Ďalším skvelým tipom dotazníkov za peniaze je aj spoločnosť IPrieskum. Opäť sa “pracovný pomer” začína registráciou na tomto portáli, ktorá je jednoduchá a v pár krokoch. V rámci tejto spoločnosti však nie je možné uplatniť body vo forme finančnej odmeny, ale môžete body uplatňovať na niektoré z odmien.

Vypĺňanie dotazníkov je skvelou formou privyrobenia, pričom na to potrebujete len notebook a pripojenie na internet. Prakticky takýto pracovný pomer pozostáva len z registrácie a vypĺňania dotazníkov, pričom to môžete robiť kedykoľvek a kdekoľvek. Zaujala vás táto možnosť privyrobenia? Máte s ňou skúsenosti? Ak áno, podeľte sa s nami o ne v komentároch!