To, čo by nemalo chýbať v detskej izbe žiadneho dieťaťa, sú bez pochýb hračky. Hračky od výmyslu sveta, ktoré rozvinú detskú fantáziu, čosi ich naučia, vyplnia čas a prinesú obrovskú kopu zábavy, vám ponúka e-shop Mall.sk.

Hračky pre chlapcov

Ak máte doma chlapcov, mali by ste sa poobzerať po autíčkach a ďalších dopravných prostriedkoch. Obdarujte syna policajným džípom, nákladným autom, sanitkou alebo helikoptérou. Hračky, ktoré nájdete v ponuke, vaše ratolesti určite zamestnajú na celé hodiny. Okrem autíčok môžete siahnuť aj po garážach, autodráhach či modeloch lodí a vláčikoch a zadovážiť tak svojim deťom celú sadu.

Hračky pre dievčatá

Hoci to nemusí byť pravidlom, mnoho dievčat si užíva hračky ako sú napríklad klasické bábiky alebo Barbie bábiky. A vy im podobnú hračku môžete zaobstarať. Unikátne podoby Barbie čakajú iba na vás – siahnite po kaderníčke, kuchárke či včelárke podľa toho, čo fascinuje vašu dcéru. Zážitok z hry vylepší aj domček pre bábiky, vďaka ktorému sa deti vybláznia ešte viac.

Okrem Barbie môžete deti obdarovať aj klasickou bábikou a dostať tak na chvíľku svoje deti do roly mamičky.

Detské kuchynky pre budúcich kuchárov

Obľubuje vaše dieťa varenie? V tom prípade je detská kuchynka skvelým riešením. Unikátne kuchynky, v ktorých váš potomok strávi pokojne aj celé hodiny, prichádzajú aj s príslušenstvom.

Figúrky, ktoré podporia fantáziu

Hračky – figúrky, sa radia medzi najobľúbenejšie kúsky. Vaše dieťa vďaka figúrkam môže navštíviť odvážny svet, v ktorom rytieri zachraňujú pred zlými drakmi princezné, alebo čarovný svet patriaci elfom a vílam. Ak je váš malý skôr milovníkom superhrdinov, čakajú na naňho úchvatné zberateľské figúrky. Dovoľte deťom, aby sa zahrali na farmu alebo objavili svet zvierat. Figúrky žiadne medze fantázii nekladú

Stavebnice pre rozvíjanie kreativity

Doprajte vášmu dieťaťu pôžitok zo stavebníc. Veď z lega či plastových a kovových kociek sa dnes dajú postaviť úžasné kúsky. Vďaka stavebniciam sa vašej ratolesti rozvinie priestorové myslenie, a ktovie, možno z nej raz bude architekt.

Hry na profesie

Ako všetci vieme, deti hry na profesie milujú. Koľkokrát ste sa vy za svojich detských čias hrávali na učiteľku či predavačku? Určite nespočetne ráz. Dnešná doba pokročila a deti môžu vďaka hračkám zastávať rôzne roly a profesie. Môžu z nich byť kozmetičky a kaderníčky, domáci majstri, lekári, záchranári alebo záhradníci a dať tak hrám na profesie úplne nový rozmer.

Vzdelávacie hračky pre predškolákov

Vzdelávacím hračkám a ich výberu by ste mali venovať zvýšenú pozornosť. Na základe nich si totiž vaše ratolesti vylepšia jazykové zručnosti, slovník, koncentráciu, pamäť, empatiu, výslovnosť, motoriku a omnoho viac. Stačí nájsť tú správnu hračku a vaše dieťa sa naučí recitovať novú báseň, anglické či nemecké slovíčka alebo časti ľudského tela bez vašej pomoci.

Dovoľte deťom, aby sa hrali. Hračky a hry im umožnia získať vedomosti, osvojiť si tie správne spoločenské návyky, vylepšiť si slovnú zásobu. Výhod je skutočne neúrekom, vašou úlohou je len pripraviť svojim ratolestiam podmienky – miesto na hranie a hračky na zábavu.