Ak žijete v rodinnom dome a máte k dispozícii dostatočne veľký exteriér, tak by ste mali myslieť na to, ako ho môžete plnohodnotne využiť. Ak si chcete svoj priestor ozvláštniť, no zároveň chcete mať vytvorený priestor pre záhrade aktivity alebo nejaké rodinné príležitosti, tak záhradné chatky sú pre vás ideálnou voľbou. Záhradné chatky neslúžia len na odkladanie náradia a techniky, ktorá sa využíva na záhradné účely. Vďaka svojej fantázií a kreativite budete môcť vytvoriť priestor, v ktorom si budete príjemne užívať voľné chvíle. Ak si chcete svoj priestor ozvláštniť, no zároveň chcete mať vytvorený priestor pre záhrade aktivity alebo nejaké rodinné príležitosti, tak záhradné chatky sú pre vás ideálnou voľbou.

Na trhu existuje široké portfólio rôznych chatiek a domčekov. Na čo dbať pri výbere?

  • Materiál, z akého je chatka vyrobená
  • Účel použitia záhradnej stavby –chatka ako hosťovský domček alebo chata na celoročné využitie?
  • Kam umiestniť chatku?
  • Investícia do záhradného domčeka

Záhradné chatky pre rôzne príležitosti

Patríte k spoločenským ľuďom a radi organizujete rodinné stretnutia, kedy si spolu môžete užiť pekné chvíle v krásnej záhrade? Rozhodne by ste mali vidieť moderné záhradné chatky, ktoré sú určené na párty účely. Prípadne ak vlastnite záhradný gril a chcete mať všetko po ruke, tak oceníte výhody, ktoré vám v tomto smere ponúkajú drevené chatky. Ideálne sú drevené chatky, ktoré majú väčší priestor aj s oknami, aby tu bola vytvorená dobrá atmosféra pre veľa ľudí. V prípade nepriaznivého počasia si budete môcť spraviť oslavu len pre menší výber ľudí. Určite aj deti by ocenili narodeninovú záhradnú párty, prípadne im môžete dokúpiť menší záhradný domček, ktorý pripomína drevené chatky. Samozrejme, podľa veľkosti sa líši aj cena záhradných domčekov. Je rozdiel kúpiť veľký domček na celoročné využitie alebo kúpiť menšiu stavbu, kde budete tráviť čas so svojimi priateľmi.

Jedným z najkvalitnejších dodávateľov na trhu je spoločnosť Môjaltánok.sk. Ponúkajú chatky a domčeky rôznych rozmerov a na rôzne využitie. Ako štandard ponúkajú záhradné chatky s hrúbkou profilu 28 mm a sú dodávané v tzv. surovom, nenatretom stave. Náter chatky si môže zákazník zrealizovať po vykonanej montáži a teraz tento impregnačný náter od nás získate v rámci sezónnej akcie ZDARMA.

Vedeli ste, že ak spoločnosť u vás domček aj zmontuje (čo sa odporúča), tak je doprava v rámci celej SR takisto zdarma?

Úložný priestor, ktorý ponúkajú záhradné chatky

Pokiaľ nemáte podkrovie alebo pivnicu, tak vám dokážu pomôcť drevené chatky, ktoré si budete môcť prispôsobiť podľa vašich potrieb. Chatka vám pomôže aj s vecami, ktoré už nepoužívate a nemáte žiadny priestor na ich úschovu.

Letná kuchyňa

Záhradné chatky môžete využiť aj trochu menej typickým spôsobom, premeňte ju na útulný priestor, ktoré môže byť vašim oddychovým miestom. Pokojne si chatku zariaďte v štýle letnej kuchyne a môžete použiť aj nejaké dekorácie. Záhradné chatky môžu byť vašim útočiskom, ktoré budete môcť využívať aj počas zimy.

Nech využijete vašu záhradnú stavbu akokoľvek, tak najdôležitejšie je, aby ste sa v nej cítili príjemne. Mala by v prvom rade slúžiť na to, aby vám uľahčila život – či už vo forme relaxu alebo vo forme uskladnenia vecí.