Máte doma manžela, ktorý je veľkým humoristom? Ak sa váš partner rád zasmeje sám na sebe, určite si môžete dovoliť kúpiť mu netradičný vtipný darček. Takéto darčeky potešia, rozosmejú a vykúzlia úsmev na tvári. Prinášame vám krátky zoznam vtipných darčekov, ktoré sa oplatí kúpiť.

Najlepšie na vtipných darčekoch je, že častokrát ide o drobnosti, preto tieto darčeky spadajú aj do kategórie lacných darčekov. Aký darček môžete kúpiť svojmu manželovi vy?

  • Herný vankúš

Máte doma muža, ktorý najradšej trávi svoj voľný čas hraním videohier? Považuje sám seba za milovníka hier rôzneho druhu? Potom ho určite rozosmejete vankúšom v tvare hracej konzoly. Takýto vankúš je veľmi nápaditý, originálny a hlavne dokáže potešiť. Najlepšie sa predsa zaspáva v prostredí, ktoré sa nám páči. Vy si môžete byť istá, že takýto vankúš sa vášmu manželovi páčiť bude.

  • Pivné ponožky

Ďalším vtipným tipom na darček pre muža sú klasické, a predsa trochu netradičné ponožky. Ponožiek má každý dosť, no nie každý sa môže pochváliť ponožkami s pivným motívom. Je to určite darček, ktorý rozosmeje a poteší každého, kto si dá rád pivo pri pozeraní futbalového zápasu či v krčme s priateľmi.

  • Škrabadlo na chrbát

Každý z nás takúto vec doma potrebuje! Zvlášť tí, ktorých chrbát svrbí niekoľkokrát do dňa. Tento problém vie šikovne vyriešiť malá teleskopická ruka určená na poškrabkanie chrbta. Vďaka nej vás už manžel nebude volať, aby ste mu pomohli zbaviť sa svrbenia alebo naopak, pokiaľ je škrabkanie vaša obľúbená činnosť, môžete ho večer škrabkať s predĺženou rukou.

  • Vtipný toaletný papier

O tom, že muži vedia tráviť v kúpeľni viacej času než ženy, vzniklo už niekoľko vtipných obrázkov. Ak aj váš muž trávi v kúpeľni veľa času, môžete mu z humoru kúpiť vtipný toaletný papier s rôznymi nápismi. Môže ísť napríklad o nápisy ako „rádioaktívna zóna“ alebo „bio hazard“.

Zdroj obrázku: Khosro / Shutterstock.com