Personalizované darčeky sú najlepším typom darčekov, pretože obdarovanému ukazujú, že viete čo má rád, prípadne, že ste si na výbere darčeka dali naozaj záležať. Väčšinou sa takéto darčeky tešia veľkej popularite, pretože sa za nimi skrýva príbeh. Aj preto sú veľmi dobrým tipom na vianočný darček pre vašich blízkych. Aké personalizované darčeky môžete svojim blízkym dopriať pod stromček? Podľa čoho vyberať, aby bol darček praktický a zároveň aj osobný? Aké sú ich výhody?

Personalizované hrnčeky

Fotohrnček, hrnček s personalizovanou kresbou alebo dokonca hrnček, ktorý vytvoríte sami. Toto určite patrí medzi kreatívne a zároveň aj veľmi dobré nápady na darček pre vašich blízkych. Pokiaľ má vaša blízka osoba nejaký koníček, môžete zvoliť potlač v jeho súvislosti, rovnako však môžete zvoliť spoločnú fotografiu, či nápis. Hrnčeky sú zároveň darčekom, ktorý poteší srdce každého. Pri každom pití kávy alebo čaju si navyše vďaka personalizovanému hrnčeku môžu vaši blízki spomenúť na príjemné okamihy.

hrnček

Obraz/plagát/fotka

Možno si poviete, že tento tip na darček nie je veľmi kreatívny ani originálny. Fotky sú však zvečnením spomienky a pokiaľ ich zvečníte na obraze, či plagáte, dotyčný si pri každom prezretí fotky navodí príjemnú melancholickú náladu. Sú rovnako vhodné pre všetky vekové kategórie, dôležité je len vybrať kvalitné fotky a najmä také, ktoré sa páčia nielen vám, ale aj obdarovanému. V súčasnosti sú navyše fotky veľmi obľúbenou dekoráciou a vo veľkom sa s nimi dekorujú rôzne miestnosti, preto môžu byť aj plnohodnotne využívané.

Foto deka

Fotodeka je novinka, ktorá si získala srdcia mnohých ľudí. Základom sú opäť fotografie z vašich rodinných albumov. Fotodeku si môžete zvoliť v rôznych rozmeroch a dokonca nakombinovať obrázky, ktoré budú tvoriť príbeh. Ide o nesmierne krásny darček pre ľudí, na ktorých vám záleží. Vykúzli úsmev na tvári vašich blízkych a zároveň ide o opäť o nesmierne praktický kúsok, ktorý môžete aj aktívne využívať.

fotky

Výhody personalizovaných darčekov

Výhody personalizovaných darčekov spočívajú predovšetkým v tom, že si ich môžete upraviť podľa vašich predstáv. Môžete ich prispôsobiť potrebám obdarovaného, prípadne umelecky prispôsobiť jeho vkusu. Množstvo personalizovaných darčekov obsahuje fotografie. Fotky sú zvečnením momentov v našom živote a sú skvelou spomienkou napríklad na spoločne strávený čas. Podniecujú melancholickú náladu a prinášajú množstvo radosti. Personalizované darčeky potešia všetkých vašich blízkych a predstavujú kreatívnu formu ako ich môžete potešiť.

Aké personalizované darčeky radi nakupujete vy, prípadne aké ste dostali? Sú podľa vás takéto darčeky dobrou voľbou? Potešil by vás darček personalizovaný presne pre vás, napríklad prostredníctvom fotiek?