Keď na Vaše pozvanie povedala áno, možno ste si vydýchli. Teraz ste si však uvedomili, že to bol len začiatok. Prikývnutie na rande je jedna vec, no oveľa dôležitejšie je, aby celý večer dopadol úspešne až do konca. Dúfame, že naše rady pre detailnú prípravu, Vám pomôžu k skvelému priebehu celého rande!

Zanechajte dojem výberom ideálneho miesta

Výber miesta závisí od toho, v akom duchu by mal celý večer prebiehať. Pre romantickú a honosnejšiu atmosféru, rezervujte stôl v luxusnej reštaurácií. Uistite sa, že položky na jedálnom lístku sú v cenovom rozpätí, nechcete sa predsa nechať pozývať hneď na prvom stretnutí.

Ak chcete byť neformálnejší, zvážte, či dámu nezoberiete napríklad do kaviarne, alebo do príjemného baru. Overte si, či dané miesto nie je preplnené, aby ste nemuseli frustrovaní stráviť celý čas čakaním v rade. Čo tak rozhodnúť sa pre piknik? Ak nie ste práve vychýrený kuchár, nemusíte sa ničoho obávať. Bistro zľavové kupóny Vám zabezpečia chutný obed/večeru za výhodnú cenu.

Zvážte kúpu kvetov

Milé gesto, ktoré ukazuje, že ste na rande mysleli už dlhšie, je pekná kytica, ktorú slečne kúpite a dáte pri jej vyzdvihnutí. Ruže sú vždy dobrou voľbou ak si nie ste istí, aký typ kvetu kúpiť. Aj keď nie je nutné míňať za kvety stovky eur, dajte si pozor na lacné bukréty z najbližšieho supermarketu – ich pôvod a cenu by každý hneď spoznal. Využite Kvety pre Vás – zľavový kód, aby ste slečnu očarili pôsobivou kyticou.

Prvé rande: aké oblečenie zvoliť?

Vhodný odev je kľúčový – je to prvá vec, ktorú si na Vás všimne. Predtým však nezabudnite na postupnosť základných krokov:

  1. Dajte si sprchu
  2. Upravte si vlasy
  3. Použite deodorant a parfém
  4. Vyčistite si zuby, ohoľte sa a zoberte so sebou žuvačky

Až po tom, čo splníte uvedené body, môžete sa zamerať na výber oblečenia. Peknou, čistou košeľou, slušnými nohavicami a topánkami nič nepokazíte. Čas a úsilie venované Vášmu vzhľadu dajú najavo, ako Vám na stretnutí záleží. Ak si nie ste istí, čo si máte obliecť, vždy sa môžete inšpirovať na internetových stránkach. Zľavové kódy na dobrytextil.sk sú skvelým spôsobom, ako sa obliecť štýlovo a za dobrú cenu.

Na čo nezabúdať počas rande?

Primárne body pred rande ste splnili. Teraz prichádza na rad niekoľko ďalších bodov, ktorými by ste sa mali riadiť už počas prebiehajúceho večera.

Mobil

Prepnite svoj telefón na tichý režim a nekontrolujte si hovory, maily, správy, a iné – ide o značnú neslušnosť. U druhej strany to vyvolá pocity, že nie je taká dôležitá ako Váš mobil. O dôležitých telefonátoch upozornite vopred.

Zdvorilosť

Zdvorilé správanie je základ, no viete aké všetky oblasti toto slovné spojenie pokrýva? Aby sme to zostručnili, pri rande by ste mali:

  • Odsunúť dáme stoličku – ide o nadčasové, džentlmenské gesto
  • Pozorne počúvať, o čom rozpráva
  • Klásť otázky na jej adresu a nerozprávať len o sebe
  • Usmievať sa, udržiavať prirodzený očný kontakt

Bude milé, ak jej pred, alebo po skončení rande darujete malý darček – najmä, ak ste si s ňou už predtým písali/volali a poznáte čo má rada a čo nie. Nápady na pozornosť, ktorú by ste jej mohli venovať, zakúpite cez uzasnedarceky.sk – zľavový kupón.

Povýšte prvé rande na druhé stretnutie!

Po tom, čo celý večer prebehne úspešne, nezabudnite sa svojmu rande ozvať. Nezáleží na tom, či zvolíte SMS, alebo telefonát. Nesnažte sa byť niekým, kým nie ste – skúste spomenúť, že ste sa dobre bavili a tiež, že sa tešíte na ďalšie rande.