Pokiaľ radi nakupujete lacno a kvalitne máme tu internetový obchod priamo pre Vás. Tento pôvodom britský e-shop ponúka široké spektrum oblečenia, z ktorého si určite vyberiete. Okrem dámskej a pánskej módy ponúkaju aj unisexovú konfekciu. Celkovo na stránke nájdete približne 800 prémiových značiek, ktoré vás zaujmú.

Okrem oblečenia ponúkajú aj kozmetiku rôznych značiek. V ponuke majú kozmetiku pleťovú aj dekoratívnu od rôznych populárnych značiek. Samotnou kategóriou je aj party makeup, kde nájdete mimoriadne zaujímavé a extravagantné kúsky.

Grafika stránky je veľmi prehľadná a minimalistická, čo pôsobí pre oko potenciálneho kupcu veľmi usporiadane. Okrem toho je celá koncepcia stránky rozdelená do dvoch hlavných kategórií- ženy a muži. Všetky kategórie sú rozdelené do ďalších podkategórií pre lepšiu orientáciu na stránke.

Veľmi populárnou je kategória unisex oblečenia, ktoré patrí medzi momentálne svetové trendy. Do popredia ich dostali svetové módne značky, blogerky a celebrity. Spájajú kombináciu pohodlného komfortného oblečenia, ktoré však pôsobí štýlovo a zaujímavo. Okrem toho, že je štýlové veľmi pekne vyzerá na pároch.

Okrem týhto kategórií je stránka zaujímavá aj rôznymi inými kategóriami, ktoré ponúka. Hneď na úvode vás privíta transparent so zľavnenými produktami. Produkty s takto zníženými cenami sú na kúpu veľmi výhodné. Najčastejšie ide o sezónne zľavy či black friday. Skúste sa zamerať aj na túto sekciu a možno nájdete niečo priamo pre vás.

Taktiež tu môžete nájsť aj články, ktoré vám pomôžu napríklad pri výbere vhodného darčeka. Nájdete tu aj tipy na kvalitné kúsky, či spôsoby ako jednotlivé kúsky kombinovať. Tieto články môžu byť pre vás veľkou inšpiráciou, ale aj pomocou pri nakupovaní.

Podobné inšpiratívne články nájdete aj v záložke inspiration, kde nájdete rady od blogeriek, či tipy na ekologickejšie nakupovanie. Táto položka je veľmi sympatická najmä čo sa týka súčasnej environmentálnej situácie vo svete. Vďaka tomu ich môžeme zaradiť medzi firmy so zodpovedným podnikaním, ktoré sú upovedomené a racionálne konajú.

Nezabúdajte tiež, že stránka je prispôsobená reálnym ženám a preto tu nájdete oblečenie aj v špeciálnych typoch veľkostí ako sú: plus size (väčšie veľkosti), maternity (tehotenstvo), petite (drobné), tall (vysoké). Tiež tu nájdete aj vintage, či grunge oblečenie.

Stránka obsahuje aj aktívne oblečenie. Je to oblečenie určené na cvičenie, či vykonávanie určitých športov. Avšak ide o veľmi vkusné a kvalitné kúsky, ktoré vám dodajú sebavedomie.

V záložke bývanie nájdete mnohé vianočné dekorácie, darčeky v darčekových baleniach, doplnky, či knižky. Okrem iného aj mnoho praktických, či estetických doplnkov do domácnosti, ktoré sú jedinečné.

Prezrite si stránku ASOS a uvidíte, že koncepcia celej stránky nie je len o oblečení.