Móda je vždy v pohybe a neustále sa mení. Dvaja ikonickí návrhári, Tommy Hilfiger a Karl Lagerfeld, sú známi svojou jedinečnou víziou a štýlovým vplyvom na módny svet. Tu je pohľad na ich najnovšie novinky, ktoré nám prinášajú v roku 2023, a ktoré bude s radosťou nosiť celý svet.

Tommy Hilfiger – mestský štýl s retro nádychom

Tommy Hilfiger je známy svojim nadčasovým americkým štýlom, ktorý sa vždy vie prispôsobiť aktuálnym trendom. Jeho najnovšia kolekcia je inšpirovaná mestským životom a prináša do módy nádych retro šarmu. V kolekcii Tommy Hilfiger nájdeme štýlové denimové oblečenie s jednoduchými strihmi a dobovými detailmi, ako sú gombíky so zlatými prvkami a kontrastné švy. Hlavnou farbou kolekcie je modrá, ktorá je charakteristickou farbou značky Tommy Hilfiger https://answear.sk/m/tommy-hilfiger. Okrem toho nájdeme v kolekcii aj farebné šaty, topy a sukne v štýlovom retro dizajne s prvkami zo 70. a 80. rokov.

Ďalším výrazným prvkom kolekcie je použitie loga značky Tommy Hilfiger. Logo je zobrazené na tričkách, mikinách a na ďalšom oblečení dávajúc kolekcii ikonický vzhľad. Kolekcia je určená pre fanúšikov mestského štýlu, ktorí si cenia pohodlie, jednoduchosť a štýl.

Karl Lagerfeld – elegancia a extravagantnosť v jednom

Karl Lagerfeld je legendou vo svete módy a jeho kolekcie vždy očarujú svojou eleganciou a extravaganciou. Jeho najnovšia kolekcia na rok 2023 nám prináša unikátne kúsky, ktoré sú kombináciou luxusu a originality. Kolekcia Karl Lagerfeld je plná nezvyčajných strihov, vzorov a materiálov. Nájdeme v nej elegantné šaty s neobvyklými strihmi, výrazné blúzky so zaujímavými detailmi a šperky, ktoré dodávajú oblečeniu osobitý šmrnc. V kolekcii nechýbajú ani klasické kúsky, ako sú čierne saká a kabáty, ktoré sú však doplnené originálnymi detailmi, ako sú napríklad zlaté gombíky alebo zaujímavé zapínanie.

Farby v kolekcii Karl Lagerfeld sú príznačne elegantné s dôrazom na neutrálne odtiene, ako sú čierna, biela, krémová a šedá. Okrem toho nájdeme aj rôzne metalické a lesklé látky, ktoré dodávajú oblečeniu luxusný vzhľad.

Ďalším zaujímavým prvkom kolekcie je použitie vzorov a textúr. Karl Lagerfeld experimentuje s rôznymi vzormi – značka miluje leopardí vzor, kvetinové vzory a geometrické tvary, ktoré dodávajú oblečeniu jedinečný a extravagantný vzhľad. Kolekcia Karl Lagerfeld je určená pre sebavedomých a štýlových jednotlivcov, ktorí si chcú vytvárať vlastný štýl a neboja sa vyjadrovať svoju individualitu prostredníctvom zaujímavej módy.

Tommy Hilfiger a Karl Lagerfeld sú dvaja módni dizajnéri, ktorí sú známi svojim jedinečným štýlom a inovatívnymi nápadmi. Ich najnovšie kolekcie na rok 2023 sú plné štýlových noviniek, ktoré očaria fashionistov a fashionistky po celom svete. Okrem oblečenia, kolekcie Tommyho Hilfigera a Karla Lagerfelda ponúkajú aj širokú škálu doplnkov a príslušenstva, ktoré môžu doplniť váš outfit a pridať mu ešte viac štýlu. Objavte kabelky, opasky, šperky a okuliare, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou ich kolekcií, a môžu zvýrazniť váš celkový vzhľad. Pamätajte však, móda je spôsobom, ako sa vyjadriť, a je preto dôležité vybrať si kúsky, ktoré vám vyhovujú a cítite sa v nich dobre.