Vzhľadom k početným výhodám internetových obchodov, sa ľudia čoraz viac uchyľujú k nákupu cez internet. Dnešné rozmanité, čínske e-shopy ponúkajú sortiment, pri ktorého výbere nestratíte veľa času. Kategórie sú prehľadne usporiadané a ponúkajú produkty z rôznych odvetví. Ktoré obchody vedú v rebríčkoch obľúbenosti a čo ponúkajú?

Hračky, hobby a DIY

Veľmi obľúbenou kategóriou pri nakupovaní v čínskych e-shopoch sú drobnosti, ktoré je väčšinou v slovenských kamenných obchodoch ťažké nájsť. Nie je problém objednať si ikonické predmety z Vášho obľúbeného seriálu, či filmu. Hračky, kľúčenky, prívesky, púzdra na mobil a iné – všetky existujú v rôznych tematikách, veľkostiach a farbách.

Ak ste tvorivý typ a nadšencom DIY (urob si sám), čínske internetové obchody sú skvelou možnosťou pre nákup väčšieho množstva predmetov, ktoré pre svoju tvorbu potrebujete. Samotné položky nie sú drahé, no Gearbest zľava Vám pomôže nakúpiť ich za ešte lacnejšiu sumu. Gearbest je jeden z kvalitných čínskych obchodov, ktorý pre Váš nákup odporúčame.

Zdravie a osobná starostlivosť

Nielen dámy, ale aj páni dbajú o svoj vzhľad a zdravie. Drogéria je ďalšia kategória čínskych e-shopov, ktorá je rovnako pestrá, ako ostatné. Patrí sem starostlivosť o vlasy, pleť, nechty ale aj napríklad hry pre dospelých. To, že sú dostupné v nižších cenových hladinách ešte neznamená, že im to uberá na kvalite. Bang good akcia, alebo Dealextreme zľavy, ponúkajú značkové produkty, starajúce sa o Vaše zdravie. Ak ste nerozhodní, môžete použiť filter a vybrať si z najnovších, najlacnejších, alebo z naj trendy kategórií.  

Obľúbený čínsky e-shop v odvetví módy

Netreba zabudnúť na ďalšiu populárnu sekciu, a to módu. Ak Vás odrádzajú obavy, že objednaný kúsok odevu Vám nebude sedieť, lepšie si preštudujte tabuľku veľkostí. Sú tam podrobne popísané čísla obvodu a dĺžky, každej časti tela mužov, aj žien. Prezrite si aj recenzie zákazníkov, tí zvyknú k spätnej väzbe pridávať fotky doručeného oblečenia. Odporúčame jeden z najlepších čínskych internetových obchodov, ktorý má v ponuke aj kvalitné oblečenie – známy Aliexpress. Pre lacnejší nákup cez tento obchod využite OBCHOD + Zľavy. Pred vyberaním môžete kliknúť na kolónku „free shipping“, aby kúsky ktoré vyhľadávate, neboli spoplatnené dopravou.

Rozhodovací proces nakupujúcich, sa za posledné roky zmenil. Predtým ste museli vykonávať rozsiahly výskum a porovnávanie výrobkov, než ste sa pre daný produkt rozhodli. Prehľadné kategórie a veľký výber sortimentu čínskych internetových obchodov, Vám uľahčí rozhodovanie pri akomkoľvek vyhľadávanom odvetví.