Žena, matka, manželka, dcéra, sestra. Každá žena potrebuje svoj priestor, ktorý bude len jej a kam sa môže v prípade potreby utiahnuť. Je jasné, že v niektorých domácnostiach nemôže byť reč o samostatnej izbe, no aspoň kútik je vždy možné nájsť. Máte doma aj vy miesto, ktoré je len pre dámu?

Dokonalý make up

Takmer každá žena dospeje v určitom veku do bodu, kedy sa začne zaujímať o kozmetiku, make up a vlasy. Všetky dámy chcú vždy vyzerať čo najlepšie. Preto sa vám bude hodiť praktický toaletný stolík, ktorý nezaberie vôbec veľa miesta, no pomôže vám pri celom rannom skrášľovacom procese. Toaletný stolík umiestnite čo možno najbližšie k oknu s dostatkom denného svetla, aby ste videli, či máte make up dobre nanesený, prípadne tiene rovnomerné.

Stolík môže mať aj menšie zásuvky, kam si dáte všetku potrebnú dekoratívnu kozmetiku. Niektoré modely sú už priamo vybavené zabudovaným menším kozmetickým zrkadielkom, ktoré pri make upe zaručene využijete. Tento toaletný stolík môžete využiť aj na odkladanie bižutérie, šperkov, lakov na nechty, dekorácií do vlasov či telovej kozmetiky. Je to váš priestor, tak ho využite naplno.

Vaša komoda, vaše kráľovstvo

Okrem kozmetiky má každá žena určite aj ďalšie osobné veci, ktoré by chcela mať vyčlenené na mieste len pre seba, kde jej iní členovia rodiny nezasahujú. Fotografie, diáre, knihy, spomienkové predmety. Vyčleňte si aspoň jednu komodu, kam všetky tieto pre vás dôležité veci dáte a budú na jednom mieste.

V prípade, že vám ostane nejaká zásuvka prázdna, určite ju využijete napríklad na skladovanie spodnej bielizne, prípadne aj bežného oblečenia. Vrchnú policu môžete využiť ako miesto na vystavenie obľúbených fotografií, čerstvých kvetín alebo sviečok. Vyhnite sa pokladaniu vecí len tak ledabolo, pretože si tak vytvoríte zbytočný neporiadok, ktorý bude viditeľný.

Zdroj obrázku: Ruslan Huzau / Shutterstock.com