Spodná bielizeň získava svoju popularitu z rôznych dôvodov. Estetické jemné látky, či elegantné čipky dodávajú bielizni zmyselnosť. Bielizeň zvyšuje sebavedomie a zároveň pocit komfortu. U väčšiny žien je to nevyhnutná investícia, ktorá si pri výbere zaslúži vyššiu pozornosť. Ak chcete prekvapiť partnera na výročie, alebo len chcete pridať do šatníku niečo nové a odvážne, mali by ste sa oboznámiť s viacerými typmi spodnej bielizne.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je a58a1c7a-cf48-4462-a072-d78232e907b5

Nočná košieľka a negližé

Nočná košieľka by mala byť mäkká a upokojujúca. Saténový materiál nočnej košele dodáva vysoký pocit pohodlia a ľahko v ňom zaspíte. Môžete si zvoliť krátke, či dlhé veľkosti, dvojdielne, aj v celku. Ak sa nechystáte v noci spať a hľadáte niečo, čo by zapôsobilo na Vášho partnera, rozhodnite sa pre negližé. Je sexy, jemne pôsobí na pokožku a určite upúta pozornosť.

Dvojdielna bielizeň a Bodysuit

Niekoľko dobrých zladených dvojdielnych súprav, je nevyhnutnosťou šatníka každej ženy. Takýto set Vás viac odhalí, upozorní na Vaše prednosti, čo vo výsledku zanechá zmyselný dojem. Opakom dvojdielnej bielizne, je Bodysuit. Je to spojenie podprsenky a nohavičiek v jednom. Aj keď toho zakrývajú viac ako dva kusy prádla, sú praktické, funkčné a príťažlivé vzhľadom. Ak sa rozhodnete pre takéto, alebo iné kúsky, môžete ich dostať za nižšiu cenu cez Saxana zľavový kupón.

Korzety a Bustier

Korzety zmenšujú veľkosť pásu a zakrývajú prípadné nedostatky v okolí brucha. Korzet si môžete dať pod sexy top, alebo ho zakryte priehľadným oblečením, cez ktorý bude účelovo presvitať. Typ Bustier sa veľmi nelíši od korzetu, no v tomto prípade sa hlavne zameriava na zdvihnutie poprsia. Bustier funguje efektívne na spôsob push-up podprsenky.

Bielizeň pre každodenné nosenie

Pocit sebavedomia môžete nadobudnúť aj počas bežného dňa. Vyberte si bezkosticovú, športovú podprsenku, ktorá zaručí pohodlie na celý deň a zároveň bude ladiť s nohavičkami. Využitie body, je tiež moderný a jednoduchý spôsob pre pocit komfortu. Investícia do takéhoto druhu bielizne sa vyplatí, dokonca môžete využiť cez obchod Footshop zľavový kupón, aby ste pri nákupe ušetrili.  

Ako vybrať spodnú bielizeň pre typ Vášho tela

Každá žena sa vyznačuje inou postavou. Ak máte trojuholníkový typ tela – to znamená širšie boky, mali by ste docieliť to, aby ste v bielizni vyzerali rovnomerne voči Vašim ramenám. Negližé, ktoré je spevnené na prsiach, ale uvoľnené v okolí bokov, je skvelou voľbou pre tento typ postavy. Bustier je tiež dobrou možnosťou, na upozornenie Vašich pŕs.

Ak máte atletickú postavu bez definovaných kriviek, potrebujete niečo, čo vytvorí vyššiu ilúziu Vašich kriviek. Použite korzet, ktorý zvýrazní zadok a hrudník, alebo sa vyberte cestou push-up podprsenky. Je dobré vyberať spodnú bielizeň, ktorá je určená pre konkrétny typ Vašej postavy. V konečnom výsledku by ste sa však mali riadiť Vašimi pocitmi a preferenciami, aby ste sa vo Vašom novom prádle cítili sebavodomo a sexy.