ZĽAVOVÝ KÓD BOOKING (ZÍSKAJTE ZĽAVU 13€)

Pre zľavový kód na booking Vám stačí kliknúť na tento link: www.booking.com/odmena-pre-znamych-US$15, po prekliku uvidíte okno s oznamom so zľavou. Ako nižšie na obrázku.

Peniaze sa Vám na účet vrátia cca týždeň po ubytovaní. V prípade, že ste platili kartou, ktorú ste vyplnili pri rezervácii hotela, peniaze Vám prídu priamo tam. Ak ste za ubytovanie platili v hotovosti, do pár dní po pobyte Vám príde mail od Booking-u (viď nižšie), aby ste doplnili číslo účtu, na ktorú Vám peniaze zašlú.

Booking s neobmedzenými možnosťami

Nielen letenky, ale aj ubytovanie sa v súčasnosti dá nájsť za lacné peniaze. Jedným z portálov, ktorý takúto možnosť ponúka, je aj známy Booking.com. Či už hľadáte vhodné ubytovanie na Slovensku alebo kdekoľvek na svete, Booking je tu vždy pre Vás aj s jeho lukratívnymi zľavami!

Dnes už neexistujú žiadne limity, žiadne hranice, ktoré by sa týkali cestovania. Aj za málo peňazí dokážete precestovať vytúžené krajiny. Musíte však hľadať správne cesty na to, ako čo najviac peňazí ušetriť!

Nech sú Vaše nároky akékoľvek, svetoznáma stránka poskytuje možnosti ubytovania v hoteloch, rezortoch, vilách, klasických či horských chatách, penziónoch a iných zariadeniach. Záleží len na Vás, ktorý z nich si vyberiete.

Rozhodujete sa, kam vycestovať?

Nemusíte mať konkrétny cestovateľský sen na to, aby ste smeli cestovať. Dnes Vám portály, akým je aj práve Booking.com, dokážu navrhnúť rôzne možnosti, ako prežiť nové dobrodružstvá. V nižšej časti úvodnej strany nájdete sekciu Rozhodujete sa, kam vycestovať?, a práve tá Vám ponúka hodnotenie hotelov, penziónov či dovolenkových domov, ktoré im pridelili samotní zákazníci. Ľahko tak môžete posúdiť, kam sa vydať na cestu, a kam, naopak, nie.

Obľúbené destinácie

Okrem sekcie plnej hodnotení rôznych hotelov a iných ubytovacích zariadení ponúka úvodná stránka portálu aj časť, kde sa píše o obľúbených destináciách zákazníkov. Prehľadne usporiadané miesta z celého sveta Vám otvoria myseľ a spolu s ňou i predstavivosť, ktorá možno doposiaľ nebola tak rozvinutá. Pod názvami obľúbených destinácií nájdete aj počet ubytovacích možností ku každej jednej z nich. Stačí už len rozkliknúť ponuku a vybrať si to správne pre Vás.

Ubytovanie ako darček pod stromček?

Nič nemožné! Na portáli Booking.com nájdete množstvo lukratívnych ponúk, ktoré nájdete v špeciálnom oddelení pod názvom Sviatočné ponuky.

Ak by ste chceli potešiť blízkych luxusným výletom do zahraničia, neváhajte a pozrite si ponuky ubytovania v Kuala Lumpur od sumy 8 €, Bangkok od 9 € či Istanbul od 17 €. Pokiaľ je človek, ktorého chcete obdarovať, trošku konzervatívnejším typom cestovateľa, potom by ho mohlo potešiť nocovanie v Ríme od 21 € či v Londýne od 27 € za noc.

Vymenované ponuky a množstvo ďalších platia oficiálne do 14. januára budúceho roku, pričom práve pri ich rezervácii môžete momentálne ušetriť až 15 %! Ak ste však trošku šetrnejší, rozhodne by ste sa mali pozrieť na vybrané pobyty v zahraničí, na ktoré platí špeciálna cena až do 31. marca!

Ako získať ešte väčšie Booking zľavy?

Hneď na úvodnej stránke portálu Booking.com Vás môže upútať jedna zaujímavá kolónka, ktorá Vás vyzýva na odber Tajných ponúk, pri ktorých sa cena ubytovania okamžite zníži! Aby ste tak mali informácie o tých najlepších cenách hotelov po celom svete, neváhajte a prihláste sa na tento odber! Možno práve ten Vám v budúcnosti pomôže premeniť Váš cestovateľský sen na skutočnosť. 🙂

Recenzia stáleho zákazníka

Lukáš Chovan je 18-ročným študentom, ktorý si svoje cestovateľské (a nemalé) sny začal plniť už v takom mladom veku. Vďaka sociálnym sietiam pravidelne informuje svojich sledovateľov o najnovších zľavách ubytovania či leteniek po celom svete, no taktiež aj o svojich vlastných dobrodružstvách, na ktorých sa podieľal aj samotný portál Booking.com!

Nechajte sa teda inšpirovať jeho vlastnými skúsenosťami!

“V prvom rade hodnotím Booking.com ako super stránku, kde dokážem vyhľadať množstvo ubytovaní. Podľa svojich filtrov si viem nájsť lacné ubytovanie, či už v hosteloch, hoteloch alebo v nejakých apartmánoch. Taktiež si viem určiť, či chcem pobyt s raňajkami, bez, alebo all inclusive. Môžem si všetko nakombinovať, ako len chcem.

Obrovskou výhodou Bookingu sú skvelé zľavy. Na Bookingu existuje niečo také ako vernostný program, kedy zákazník niekoho pozve na stránku, ten človek dostane automaticky 10 % zľavu, a následne daný zákazník dostane ako odmenu 15 dolárov naspäť. Je to motivácia pre ľudí, aby zdieľali kupóny, čo tým pádom je i väčšia reklama pre spoločnosť ako takú.
Úžasnou vecou na Bookingu sú aj stále zľavy, ako napríklad pri kúpe ubytovania nad 50 dolárov pripadá vrátenie sumy vo výške 25 dolárov, čiže zákazník získa 50 % zľavu.