Celebrity, módne ikony a ďalšie známe osobnosti majú vo svete krásy silné slovo. No len povedzte, kto z vás nikdy nesiahol po produkte, na ktorý nedá dopustiť tá či oná celebrita? Svoju rutinu v starostlivosti o pleť ukázala Rihanna, Paris Hilton, snáď všetky Kardashianky a mnoho ďalších známych tvárí. My sa dnes pozrieme, na čo nedajú dopustiť tri z nich.

 Beuty trendy sa menia rovnako rýchlo ako móda. Jednou je to o minimalizme, po druhé máte vyskladanú 20-krokovú rutinu. Ako je na tom jedna z najznámejších a najobľúbenejších speváčok Rihanna, hviezda Muzikálu zo strednej Ashley Tisdale, alebo obľúbený Max zo seriálu Gossip Girl Thomas Doherty?

Rihanna vsádza na hydratáciu

Rihanna je známa svojou láskou ku kozmetike. To dosvedčuje aj jej vlastná značka Fenty Beauty, ktorá je známa pre svoj inkluzívny prístup ku kozmetike a veľmi širokej škále odtieňov make-upov, ktoré sedia skutočne každej farbe pleti.

Vo svojej rutine Rihanna nedá dopustiť na Fenty Skin Total Cleanser Remove-It-All. Tento čistiaci produkt je ideálny na odlíčenie, nevysušuje pokožku, ale naopak ju zanechá hebkú a hydratovanú. Hydratácia je pre Rihannu na prvom mieste v starostlivosti o pleť, preto u nej nájdete napríklad aj hydratačnú hmlu Fenty Beauty, ktorú používa aj na cestách. A vždy tiež upozorňuje na dostatočný pitný režim, nech už ste kdekoľvek. V jej kozmetickej taštičke potom nájdete napríklad aj riasenku L’Oreal Voluminous, ktorú si zamilovala. Riasy krásne oddelí, zahustí a predĺži, bez zbytočných žmolkov.

Thomas Doherty vsádza na jednoduchosť

Thomas Doherty sa preslávil najmä svojou rolou rebelantského Maxa v súčasnej verzii seriálu Gossip Girl. Na obrazovke ste ho možno videli v komplikovanom vzťahu, v starostlivosti o pleť ale preferuje jednoduchosť. Základom je preňho jemný čistiaci produkt a hydratačný krém. Po ruke má vždy napríklad Ultra Facial Cream od Kiehl’s.

Rovnako ako Rihanna zdôrazňuje úlohu pitného režimu a tiež vyváženej a zdravej stravy ako hnacieho motora zdravej a krásnej pleti. Niekedy jej však musíte trochu pomôcť aj inak. Medzi jeho obľúbencov preto patrí nielen spomínaný hydratačný krém, ale aj vyživujúce sérum La Mer The Concetrate, alebo pleťová maska Eve Lom Rescue Mask pre čistú pleť.

Ashley Tisdale vsádza na hĺbkovú výživu

Generácia Y teraz určite nostalgicky spomína na hviezdu filmu Muzikál zo strednej. Ashley Tisdale je obľúbená herečka, ktorá vo svojej starostlivosti o plať nedá dopustiť na výživu. Odporúča najmä sérum Osea Vitamín C Probiotic Face Polish pre rozžiarenú a zjednotenú pleť. Očný krém v jej rutine nesmie chýbať, Tisdale v tomto prípade vsádza na Kiehl’s Creamy Eye Treatment s výťažkami z avokáda. A starostlivosť vždy zakončí krémom s SPF na ochranu proti UV lúčom.

Tip: Suchý šampón je skvelým pomocníkom na cestách, keď nemáte čas si umyť vlasy, ale stále chcete vyzerať dobre a sviežo.

Čo sa týka make-upu, tak je Ashley minimalista a drží sa jednoduchosti. Najradšej má prirodzený look. Namiesto klasického make-upu preferuje tónovaný krém, jej obľúbencom je ten od Laura Mercier. Chýbať nesmie ani kvalitný bronzer a upravené obočie, bez toho sa nezaobíde.

A čo vy? Dáte na obľúbené produkty celebrít, alebo sa držíte svojich vyskúšaných produktov?

Zdroj foto: Dragos Ness / Shutterstock.com