AliExpress Day je dňom veľkých zliav a tento rok si ho pripomenieme v nedeľu 11. 11. 2018. Pokiaľ teda ste obľúbencom toho internetového portálu, ktorý ponúka naozaj všetko možné, mali by ste spozornieť.

Predajcovia zlacňujú svoj tovar až o 90 %, takže si môžete nakúpiť za ešte výhodnejších podmienok. Bude to určite bezkonkurenčný nákup zážitok. Tento deň môžeme prirovnať k Black Friday, akurát ten je platný vo väčšine obchodov.

Aliexpress Day sa samozrejme týka iba populárneho čínskeho giganta. Samotnému AliExpress Day 2019 predchádza obdobie rôznych akcií, súťaží a hier, pri ktorých môžete získať ďalšie zľavy na svoje nákupy v podobe mincí alebo kupónov.  Aliexpress Day pripadá každý rok na 11.11. Z toho dôvodu môžete práve v tento deň nakúpiť už aj tak lacný tovar ešte lacnejšie. AliExpress Day sa zrodil už v roku 2009. Toho roku sa do akcie zapojilo iba 27 predajcov. Tento rok ich bude približne 150 tisíc a v zľave sa objaví cez 15 miliónov produktov. Dávajte si však pozor. Občas sa totiž stáva, že predajcovia pred Aliexpress Day ceny svojich produktov o niečo zdražia. Tým dosiahnu to, že akcie počas Alliexpress Day vyzerajú ešte lákavejšie. Odhliadnuc od toho, určite sa máme na čo tešiť.,