Zoot.sk (2)

Zoot.sk je obchod, ktorý prináša radosť do každého šatníka. Nájdete tu široký sortiment oblečenia a doplnkov pre ženy aj mužov. V rámci sortimentu vás však určite zaujme aj kategória Home, kde nájdete štýlové kúsky do vašej domácnosti. Všetky produkty sú veľmi kvalitné o čom svedčí aj veľké množstvo spokojných zákazníkov. 

Zľavy na Zoot.sk

Zoot.sk je ideálnym miestom na príjemný, pohodlný a spokojný nákup. Pokiaľ radi nakupujete z pohodlia domova, je to pravé miesto pre rýchly a bezpečný nákup. Množstvo výrobkov máte k dispozícii skladom, čo zaručuje expresne rýchle doručenie. Navyše pri nákupe môžete využiť zľavové kupóny a kódy. Tešte sa z nákupu, šetrite čas aj peniaze so spoločnosťou Zoot.sk. Množstvo zaujímavých kúskov oblečenia nájdete aj na Asos.com. Prehľadná webová lokalita vám zaručí príjemný, pohodlný, bezpečný a komfortný nákup z pohodlia domova. Pri nákupe na tomto internetovom obchode tiež môžete využiť zľavové kupóny a kódy. Nakupujte výhodne z pohodlia domova za skvelé ceny. 

O internetovom obchode Zoot.sk

Nákup na Zoot.sk vám prináša aj množstvo výhod. Vďaka nákupu online máte možnosť výberu dopravy podľa vlastných preferencií. Môžete si vybrať jednu z 8 výdajní na Slovensku. Na výdajňu je doprava zadarmo už pri 49,99€. Balíček na vás na výdajni počká 2 pracovné dni. Potom poputuje späť do skladu. Všetok tovar si môžete ešte na výdajni vyskúšať a prezrieť. Pokiaľ sa vám tovar nepáči môžete ho nechať priamo na výdajni bez zbytočných starostí. Je to rýchle, jednoduché a takýto systém prináša radosť zákazníkom, rovnako ako celej spoločnosti. Doprava k vám domov je tiež zdarma pri objednávke nad 49,99€. Doručenie balíka je sprostredkované službou GLS. Navyše na vrátenie tovaru máte až 30 dní, pokiaľ si tovar necháte zaslať priamo domov. Samozrejme tovar je možné vrátiť len bez poškodení, v bezchybnom stave. Zároveň možnosť reklamácie sa predlžuje až na 2 roky. Užite si kvalitné kúsky oblečenia za prestížne ceny. Všetky potrebné informácie o platobných, dopravných a obchodných podmienkach nájdete priamo na stránkach Zoot.sk. V súčasnosti spoločnosť predala už viac ako 4 milióny kúskov a tak urobila radosť približne 700 000  zákazníkom. Stabilná klientela je odrazom kvalitných produktov a profesionálnych služieb spoločnosti. Prehľadná webová lokalita vám prináša nielen jednoduchý a rýchly nákup. Príjemná grafika vám spríjemní chvíle strávené pri nakupovaní. Profesionálne fotografie dopĺňajú celkový dizajn. Vďaka nim je výber ešte jednoduchší. Pri nákupe tiež oceníte  možnosť využitia zákazníckej infolinky alebo mailu. Komunikovať s vami bude profesionálny personál s potrebnými znalosťami. Výber vám tiež uľahčia veľkostné tabuľky. Pre neustály odber noviniek sa môžete prihlásiť na odber newslettera priamo do vaše e-mailovej schránky. Stránku Zoot.sk nájdete aj na sociálnych sieťach. Tam neustále aktualizujú svoj obsah. Vďaka tomu môžete prostredníctvom instagramu, či facebooku načerpať inšpiráciu, či sa informovať o produktoch. Novinky ohľadom spoločnosti Zoot.sk nájdete aj prostredníctvom článkov https://youtu.be/EkI-AHhc09Y          

Navštíviť obchod
  • 1

Zoot zľava

Ušetrite pri nakupovaní na Zoot.sk a využite, zľavy, zľavové kupóny, kódy a akcie.... Čítajte viac
  • 0

1,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Zoot.sk

Získajte 1,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS pri využití cashback systému Tipli.sk ... Čítajte viac

Kategórie

© Designed With Love By SpoonThemes