Lunzo.sk (2)

Lunzo.sk je internetový obchod, ktorý poskytuje široký sortiment produktov s poštovným zadarmo. Prehľadná stránka poskytuje kategórie: oblečenie a doplnky, topánky, dom a záhrada, elektronika, kabelky batohy a peňaženky, šport a zábava,šperky a hodinky, všetko pre deti, či zdravie a krása. Všetky kategórie sú rozdelené na podkategórie čo zaručuje prehľadnosť stránky.

Zľavy na Lunzo.sk

Lunzo.sk je internetový obchod ponúkajúci tisíce výrobkov s poštovným zadarmo. S nami môžete mať navyše tieto produkty za veľmi výhodné ceny. Stačí kliknúť sem a dostanete sa na výber zliav, ktoré pre vaše nakupovanie ponúkame. Vyberte si tú svoju a jednoducho ju pri nakupovaní využite. Ako využiť zľavy? Pokiaľ ide o zľavový kód, stačí ho len prepísať do príslušného políčka priamo pri platbe vašej objednávky. Zľava sa uplatňuje kliknutím a presmerovaním, prípadne sa môžete informovať na našich stránkach alebo stránkach predajcu. Zľavy sú dostupné pre každého a sú vždy aktuálne a časovo neobmedzené. Poskytujeme zľavy aj na iné internetové obchody a značky. Pokiaľ hľadáte zľavy na špecifický obchod stačí do vyhľadávania zadať názov a z databázy sa vyhľadajú zľavy priamo pre vás. Je to rýchle a výhodné. Neváhajte a nakupujte s nami.

Ako funguje Lunzo.sk?

 Lunzo.sk spolupracuje s overenými dodávateľmi priamo z Číny a Taiwanu.  Všetky produkty sú bez poštovného, pretože poštovné uhradia priamo predajcovia. Zásielka tovarov je teda odosielaná z Číny preto aj doba dodania je dlhšia. Avšak tovar je preverovaný, kvalitný a za výhodnú cenu. Zásielka je priamo k vám dodaná prostredníctvom Slovenskej pošty.  Predností stránky Lunzo.sk oproti ostatným internetovým obchodom je mnoho. Prvou už spomínanou výhodou je poštovné zdarma na všetok tovar bez výnimky. Za bezproblémové doručenie objednávky poskytuje Lunzo.sk garanciu vrátenia peňazí, teda v plnej výške. Môžete sa zapojiť do vernostného programu, kde získavate zľavy do výšky až 5%. Produkty sú  50 až 90% lacnejšie ako v iných kamenných a internetových obchodoch.   Doprava tovaru po Slovensku zabezpečuje Slovenská pošta. Doba doručenia nie je expresná, čo však kompenzuje nízka cena a vysoká kvalita. Platiť môžete vopred  prevodom na účet. Vďaka tomu pri sebe nemusíte uchovávať hotovosť, keď budete balíček očakávať. Veľkou výhodou Lunzo.sk je, že tu nájdete široký výber produktov. Stránka nie je špecializovaná na určitý druh produktov a preto tu nájdete zo všetkého niečo. Pokiaľ radi nakupujte z Aliexpressu a podobných e-shopov ale bojíte sa podvodu, stránka Lunzo.sk nakupuje len od overených predajcov a tým zaručuje garanciu dodania tovaru. Pokiaľ vás tento e-shop zaujal a máte záujem nakupovať výhodné produkty, nezabúdajte využiť aj naše zľavové kupóny. Pokiaľ by sa pri vašom nákupe vyskytli nejaké problémy kontaktujte mail stránky Lunzo.sk. Prajeme vám príjemný nákup, ktorý môžete začať práve tu.  https://youtu.be/Vy3whKHgFqE

Navštíviť obchod
  • 0

Lunzo zľava

Využite zľavy a akcie na Lunzo. Lunzo.sk ponúka tisíce kvalitných a cenovo dostupn... Čítajte viac
  • 0

3 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Lunzo.sk

Získajte 3 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS pri využití cashback systému Tipli.sk p... Čítajte viac

Kategórie

© Designed With Love By SpoonThemes