answear.sk (2)

Zľavy na Answear

Vďaka spolupráce so spoločnosťou Answear vám ponúkame možnosť  využiť naše zľavové kupóny, ktoré vám poskytnú výrazné zľavy z pôvodnej sumy produktu. Kupóny sú dostupné pre všetkých na našej webovej stránke a môžete ich použiť veľmi jednoducho a rýchlo. Answear predstavuje obrovský sortiment produktov od oblečenie cez obuv po doplnky. Stránka distribuuje približne 300 najmódnejších svetových značiek. Ide o známe módne, športové, či kultové džínsové značky. Answear bol založený v roku 2010, avšak naplno začal fungovať až v roku 2011. Prvotným trhom pre túto spoločnosť bolo Poľsko, kde po úspechu zväčšili svoje územie pôsobnosti aj o Slovensko a Českú republiku. V súčasnosti sa ich pôsobenie zväčšuje a vízie firmy sú rovnako ako ciele veľmi vysoké. Výhodou e-shopu Answear je, že sa tu oblečie celá rodina. Ponúkajú dámsku aj pánsku konfekciu. Jednotlivé kúsky sú ľahko kombinovateľné preto tu vytvoríte originálny outfit, ktorý však bez problémov zapadne do vášho šatníka. Aj pre vaše ratolesti tu nájdete veľmi krásne kvalitné oblečenie za primerané ceny. Okrem tisícok podrobne do detailov popísaných a odfotených produktov stránka ponúka aj praktické rady a prehľad najnovších trendov. Pravidelné spolupráce s blogerskou sférou a módnymi znalcami poskytujú zákazníkom zdroj inšpirácie. Túto inšpiráciu môžu využiť na vlastné experimentovanie a kombinovanie.

Answer club

Pokiaľ sa stanete členom Answear clubu môžete čerpať výhody, ktoré vám stránka ponúka. Za každý nákup získavate reálne zľavy, ktoré môžete uplatňovať.  Body sú aktívne po 14 dňoch od nákupu a je možné prostredníctvom nich uplatniť až 50% zľavu.

Výhody nakupovania na Answear

Pri nákupe nad 25€ máte dopravu zdarma. Pokiaľ nakúpite za menšiu sumu môžete si vybrať pre vás najvhodnejší spôsob dopravy. Tovar je odosielaný do 24 hodín. Answear posiela aj do Českej republiky. Zakúpený tovar máte právo vrátiť v priebehu 30 dní. Nemusíte udávať informáciu o dôvode vrátenia, aj keď tá je pre fungovanie obchodu veľmi prínosná. Produkty sa vracajú v pôvodnej kvalite bez poškodení. Platiť môžete prevodom, platobnou kartou alebo  na dobierku. Je to len na vašich preferenciách. 

Navštíviť obchod
  • 0

Answear zľava

Ušetrite pri nakupovaní na answear.sk a využite, zľavy, zľavové kupóny, kódy a akc... Čítajte viac
  • 0

4 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Answear.sk

Získajte 4 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS pri využití cashback systému Tipli.sk p... Čítajte viac

Kategórie

© Designed With Love By SpoonThemes