AJprodukty.sk (2)

Spoločnosť AJprodukty bola založená vo Švédsku v roku 1975. Pôvodne bola malou rodinnou firmou zameranou na predaj cez katalóg. Od založenia sa venuje prevažne predaju nábytku a vybavenia pre kancelárie, sklady a priemysel. Cieľom firmy je najmä ponúknuť zákazníkom sortiment vysokej kvality za prijateľné ceny. 

Pôsobenie na Slovensku

Firma AJprodukty vstúpila na slovenský trh v roku 1995 pod názov AJ OZAP. Po desiatich rokoch bola firma premenovaná a získala súčasný názov AJ produkty a.s. Tiež začala vystupovať pod súčasným slovenským e-shopom AJprodukty.sk. Okrem toho, že AJprodukty.sk sprostredkúvajú predaj rôznych výrobkov je vlastníkom niekoľkých výrobných podnikov. Vďaka inováciám a modernizácii v týchto podnikoch zaručujú kvalitné výrobky určené na dlhodobú spotrebu.

AJprodukty.sk ako SPONZOR

Spoločnosť AJprodukty je aktívnym sponzorom mnohých športových aktivít. Snaží sa podporovať činnosti, ktoré pomáhajú rozvíjať a udržovať zdravý životný štýl. Príkladom je napríklad dlhoročný sponzoring Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji.  Ajprodukty  je vlastníkom mnohých certifikátov, ktoré si môžete overiť priamo na stránkach e-shopu. 

Výhody stránky AJprodukty.sk

Doprava zadarmo je poskytovaná pri nákupe nad 30€ bez DPH v rámci Slovenska. Do 14 dní môžete tovar vrátiť pokiaľ nespĺňa vaše požiadavky. Na všetky výrobky poskytujú záruku minimálne 36 mesiacov.

Nákup na stránke AJprodukty.sk

  1. Produkt, ktorý si chcete kúpiť vložte do nákupného košíka.
  2. Použite náš zľavový kód, stlačte tlačidlo aktivovať. Na jeden nákup môžete použiť len jeden zľavový kód.
  3. Tlačidlom pokračujte sa dostanete k údajom o zákazníkovi, kde sa buď prihlásite alebo zaregistrujete.
  4. Následne si vyberiete možnosť dopravy a platby.
Ako vidíte nakupovanie na tomto e-shope je veľmi jednoduché a rýchle. Okrem toho so zľavovými kupónmi a kódmi môže byť aj výhodné. V koncepte stránky je zahrnutá aj sekcia Aj Solutions. Tu môžete nájsť inovatívne interiérové riešenia pre kancelárie, sklady a priemysel. Telefonická služba poskytuje pomoc pri riešení projektu. Môžete tu nájsť aj už realizované riešenia.

Navštíviť obchod
  • 0

AJprodukty zľava

Využite zľavy a akcie na AJprodukty. V spoločnosti AJ Produkty sa zaoberáme výrobo... Čítajte viac
  • 0

2,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Ajprodukty.sk

Získajte 2,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS pri využití cashback systému Tipli.sk ... Čítajte viac

Kategórie

© Designed With Love By SpoonThemes