Timestore (2)

Zľavy na Timestore.sk Pokiaľ chcete kúpiť kvalitné hodinky za dobrú cenu, tak neváhajte a nakupujte na Timestore.sk. Spolu s našimi zľavami viete nakúpiť krásne elegantné luxusné hodinky za výborné ceny. Pokiaľ výber sortimentu nezodpovedá vašim požiadavkám, odporúčame aj e-shop Mojehodinky.sk, ktorý sprostredkúva krásne a elegantné hodinky. Tiež na ne môžete uplatňovať naše zľavy a nakupovať tak výhodne. Produkty sú šikovne rozdelené na veľmi prehľadnej webovej lokalite. Môžete vyhľadávať podľa značky, alebo klasicky podľa toho či hľadáte dámske alebo pánske hodinky. Okrem toho stránka obsahuje aj kategórie, kde si môžete vybrať hodinky podľa príležitosti. Vďaka tomu zvolíte vhodné hodinky na správnu príležitosť. Timestore.sk v súčasnosti neprevádzkuje žiadny kamenný obchod. Funguje len na princípe e-shopu s aktívnym facebookovým, instagramovým a youtubovým účtom. Okrem toho môžete využiť aj šikovný zákaznícky servis, alebo zákaznícky email, ktoré sú k dispozícii priamo na stránke. Sortiment Timestore.sk ponúka hodinky prestížnych značiek ako sú: Certina, Daniel Wellington, Diesel, Gant, Guess a množstvo ďalších. Okrem klasických elegantných nadčasových hodiniek ponúka aj športové hodinky vhodné na outdorové aktivity ako je behanie, turistika, či potápanie. V sortimente nechýbajú ani detské hodinky. Výhodou je, že pri vyhľadávaní si môžete určiť značku, farbu a dokonca aj cenovú reláciu. Na stránke si môžete zakúpiť aj darčekové poukážky pre vašich blízkych a potešiť ich nadčasovými kúskami. Starostlivosť o hodinky  Timestore.sk dbá na to, aby ste tovar ktorý si kúpite mohli užívať čo najdlhšie. Aj kvôli tomu ponúka pár užitočných odborných rád ako sa starať o hodinky tak, aby vydržali krásne čo najdlhšie.

  1. Povrchové čistenie hodiniek. Ak chcete zachovať vaše hodinky krásne čo najdlhšie, je dôležité ich povrchovo čistiť mäkkou tkaninou. Na hrubšie častice môžete použiť navlhčenú tkaninu.
  2. Rešpektujte paramatetre vodeodolnosti. Každé hodinky majú svoje parametre jasne dané a pokiaľ dôjde k poškodeniu mimo nich, nezaručuje sa reklamácia tovaru.
  3. Pravidelné návštevy odborníka. Pokiaľ chcete aby vaše hodinky boli naozaj v kvalitnej starostlivosti doprajte im návštevy hodinára, ktorý ich skontroluje a prípadné problémy rýchlo odstráni.
Stránka tiež ponúka množstvo zaujímavých článkov na  blogu. Poskytuje tam témy, ktoré vám pomôžu pri kombinácii, výbere darčeka alebo nadčasových kúskov. Môžete sa dočítať viac aj o rôznych značkách a štýloch hodiniek. Timestore.sk tiež ponúka aj ebook (internetovú knihu) "Sprievodca pri výbere hodiniek". Kniha je dostupná zadarmo a môžete si ju nechať zaslať na emailovú adresu. Jej úlohou je pomoc pri výbere hodiniek pre vás na mieru. Výhody nákupu na Timestore.sk Všetky produkty majú 100% garanciu pôvodu. Ide o overený obchod, čo overujú aj recenzie od reálnych zákazníkov. Poskytujú približne 3000 modelov skladom, čo zaručuje expresné dodanie k vám domov. Timestore.sk ponúka vlastného hodinára, ktorý sa zameriava na expresné úpravy a opravy. Máte 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu.

Navštíviť obchod
  • 1

Zľavový kód Timestore – 50%

V eshope Timestore.sk nájdete zľavy až do výšky 53% na vybrané značkové hodinky v ... Čítajte viac
  • 1

3€ zľava na Timestore.sk

Využite 3€ zľavu na nákup na timestore.sk. Kupón uplatníte v nákupnom košíku na... Čítajte viac

Kategórie

© Designed With Love By SpoonThemes