Bittersweetparis.sk (2)

Bittersweetparis.sk je internetový obchod, ktorý sa zameriava na predaj oblečenia. Avšak pozor nejde len tak o nejaké oblečenie. Značka Bittersweet Paris je známa svojou originálnosťou a vybudovala si za svoju existenciu širokú klientelu. Prvotnou myšlienkou na vznik značky bolo priniesť do sveta trochu farebnosti. Veď život je krajší, keď vidíme krásne farebné veci, či farebnú prírodu. Prečo by takto na našu psychiku teda nemohlo vplývať oblečenie? Už po prvých predaných kúskov sa značka dostávala do povedomia ľudí najmä svojimi jedinečnými farebnými kúskami. Upútali pozornosť nejedného človeka na ulici a vyvolávali v ľuďoch pocit radosti. Bittersweetparis.sk sa zameriava najmä na jedinečnosť. Okrem jedinečnosti je pre nich prvoradá kvalita poskytovaných výrobkov. Samozrejme je veľmi dôležité aby kúsky boli cenovo dostupné pre zákazníkov. Výrobky sú ručne vyrábané v Európe z kvalitných materiálov. Pri šití nie je používaná lacná pracovná sila z Ázie. Do rúk sa vám preto dostáva vysoko kvalitné ručne šité oblečenie od profesionálov z Európy. Koncepcia oblečenia a dizajn značky Bittesweetparis.sk je orientovaný najmä pre mládež. Snaží sa vnášať do ulíc nové kúsky nabité energiou, ktoré bojujú s každodenným stereotypom. Ľudia nosia oblečenie Bittersweetparis.sk aby vyjadrili svoj postoj, aby podporili kvalitu a aby sa odlíšili. Filozofiou stránky je meniť svet na pozitívne miesto aj takými drobnosťami ako sú farby. Pozerajte sa na svet taký aký je: farebný, šialený a svieži.

Odpovede na časté otázky

Objednávky sa vybavujú štandardne do 24 hodín. Balík dorazí ďalší deň po odoslaní. U každého produktu na Bittersweetparis.sk je uvedená dostupnosť. Na produkty, ktoré nie sú dostupné skladom si musíte chvíľku počkať. Na Slovensko Bittersweetparis.sk posiela za 5,55€.

Zľavy na Bittersweetparis.sk

Pokiaľ sa radi odlišujete napríklad výrazným oblečením, či doplnkami Bittersweetparis.sk je značka presne pre vás. Kvalitné oblečenie však musí stáť aj primeranú cenu a preto pre teba máme zľavové kupóny a kódy. S našimi zľavami kupuješ rovnako kvalitne ako aj výhodne.  

Navštíviť obchod
  • 0

Bittersweetparis zľava

Využite zľavy a akcie na Bittersweetparis. Značka Bittersweet Paris sa špecializuje... Čítajte viac
  • 0

5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na BittersweetParis.sk

Získajte 5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS pri využití cashback systému Tipli.sk p... Čítajte viac

Kategórie

© Designed With Love By SpoonThemes