Bighome.sk (1)

Bighome.sk je e-shop, ktorý poskytuje zariadenie do domácnosti v podobe nábytku, doplnkov, svietidiel, kobercov a podobne. Široký výber sortimentu umožňuje vybrať si produkty v rôznych cenových kategóriách.

Výhody nakupovania na Bighome.sk

  1. Trendy a kvalitný dizajn nábytku. Stránka sa neustále snaží rozširovať svoj sortiment a sledovať trendy v oblasti nábytkárstva. Aj preto môžete na stránke nájsť množstvo noviniek, ktoré sú jedinečné.
  2. Výhodné ceny. Obchodný koncept tohto internetového obchodu je v štýle "objednávka na zákazku". To odstraňuje potrebu nákladných distribútorov, kamenných obchodov a skladov. Ide o dizajn, na ktorý sa oplatí počkať.
  3. Prvotriedna kvalita. Nábytok je vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality.
  4. Intuitívny dizajn webových stránok. Prehľadnosť stránky, detailné informácie o produktoch spolu s fotkami pôsobia veľmi profesionálne a umožňujú zrýchliť váš nákup.
  5. Pokladničný systém používa najvyššiu úroveň bezpečnosti. Napríklad SSL šifrovaciu technológiu. Vďaka tomu sa nemusíte obávať žiadnych platobných komplikácií.
  6. Dodávka priamo k vám domov. Profesionáli a logistickí partneri vám vždy zavolajú dopredu a naplánujú dodaciu lehotu. Tak vám Bighome.sk zabezpečí, že sa nábytok k vám dostane bezpečne a čo najrýchlejšie.
  7. Skúsený zákaznícky servis. Tím je k dispozícii od pondelka do piatku od 7:00 ráno do 15:30 poobede cez internet, live chat a email. Neváhajte sa obrátiť na overených profesionálov, ktorý vám s nákupom určite radi pomôžu.
  8. Stránka akceptuje aj platby na splátky prostredníctvom Quatro a Home Credit. Tým zaručuje dostupnosť širšiemu množstvu potenciálnych zákazníkov.
  9. V sekcii často kladené otázky dostanete odpovede na tie najzákladnejšie dôležité otázky bez potreby zákazníckeho servisu. Preto odporúčame predtým ako budete nakupovať oboznámte sa so stránkou a s jej prehľadnými kategóriami.

Zľavy na Bighome.sk

Pokiaľ chcete investovať do interiéru vášho domu, stránka Bighome.sk je pre vás ako stvorená. Avšak spolu s našimi zľavovými kupónmi a kódmi môžete nakupovať s rozumom a výhodne. Využite možnosti, ktoré vám ponúkame a zadajte zľavový kód pri platbe.

Navštíviť obchod
  • 0

Až 3,9 % naspäť z náku + 5€ BONUS na Bighome.sk

Získajte Až 3,9 % naspäť z náku + 5€ BONUS pri využití cashback systému Tipli.sk... Čítajte viac

Kategórie

© Designed With Love By SpoonThemes