Attractiv.sk (2)

Attractiv.sk je internetový obchod so značkovým spodným prádlom pre mužov. Ide o certifikovaný e-shop, na ktorom môžete nakupovať bezpečne a bez obáv. Sprostredkúva pre zákazníkov značky ako Calvin Klein, Armani, Puma, Tommy Hilfiger a množstvo ďalších. 

Výhody nákupu na Attractiv.sk

 1. Všetok ponúkaný tovar je aktuálny skladom. Vďaka tomu je tovar rýchlo doručený priamo k vám bez akýchkoľvek ťažkostí.
 2. Vaša objednávka je vybavená expresne rýchlo. Počas pracovných dní je to najneskôr do 24 hodín.
 3. Pre všetky objednávky nad 40€ platí doprava zdarma na území Slovenska a Českej republiky.
 4. Možnosť výberu platby podľa vašich preferencií. Platíte tak bezpečne buď kartou, internet bankingom, na dobierku alebo cez VIAMO. Vyberte si ten váš spôsob.
 5. Vzťah k zákazníkom je prezentovaný aj tým, že ku každému nákupu dostanete darček. Prečo? Predsa darček len tak z vďaky za nákup.
 6. Široké spektrum produktov s certifikovanou kvalitou od výrobcov. Zabezpečuje tiež aj najväčší výber pánskeho spodného prádla v rámci Slovenskej republiky.
 7. Attracitv.sk ponúka aj mnohé limitované edície, ktoré sú ťažko dostupné. Vďaka tomu ide o veľmi originálne a exkluzívne kúsky.
 8. Stránka má nepretržitý online zákaznícky servis a tiež aj zákaznícku linku v pracovný týždeň.
 9. Pokiaľ ste si kúpili tovar, ktorý sa vám naživo nepáči alebo nemáte správnu veľkosť aj stým vám dokáže stránka poradiť. Sprostredkúva bezplatnú výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia objednávky.
 10. Pre registrovaných užívateľov ponúka Attractiv.sk VIP zľavy a výhody.
Stránka ponúka tiež aj veľkostné tabuľky pri pomoci v nakupovaní Je veľmi dôležité sa nimi riadiť, aby váš nákup bol úspešný a vybrali ste vhodnú veľkosť.  Až 98% zákazníkov by podľa recenzií odporučili stránku svojim blízkym. Neváhajte a vyskúšajte aj vy toto kvalitné spodné prádlo.

ZĽAVY na Attractiv.com

Pokiaľ sa vám ceny nezdajú primerané nezúfajte. Ponúkame vám ľahko použíteľné a zaujímavé zľavové kódy na produkty e-shopu Attractiv.com. Neváhajte a využite našu ponuku, vďaka ktorej môžete nakupovať omnoho výhodnejšie.  

Navštíviť obchod
 • 1

Attractiv zľava

Využite zľavy a akcie na Attractiv. Najväčší slovenský eshop zameraný na značk... Čítajte viac
 • 0

Až 7,5 % naspäť z náku + 5€ BONUS na Attractiv.sk

Získajte Až 7,5 % naspäť z náku + 5€ BONUS pri využití cashback systému Tipli.sk... Čítajte viac

Kategórie

© Designed With Love By SpoonThemes